| Balaj_Emanuela_1996 a întrebat:

imi poate zice cineva cum pot reseta un thompson tlink 350. Am cautat pe youtube, dar nu imi da, doar cu tlink 351. nu imi merge asa. Telefonul este blocat si nu mai intra "in el". nu mai pot face nimic cu el. Multumesc!

5 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Scoate acumulatorul, asteapta 30 de secunde si pune-l la loc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu una dintre metodele explicate la linkul :
http://androidflagship.com/3217-fix-damaged-bricked-android-device

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| Balaj_Emanuela_1996 explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| Balaj_Emanuela_1996 explică (pentru StefanKogut):

Multumesc de raspuns!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Balaj_Emanuela_1996):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă.