| reirei1999 a întrebat:

In acest moment am un abonament micut la Orange, dar as vrea sa il maresc schimband cateva beneficii... As pute sa-mi construiesc un abonament cu urmatoarele: internet si SMS nelimitat, minute nationale 1000 si internationale 500?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Vei plati minim 50 de euro pe luna pentru asta, internetul nelimitat, minutele nationale si acele 500 internationale, nu prea suna a ieftin daca intelegi ce vreau sa spun, este cam scump, daca vrei iti poti lua o optiune cu 300 mb de internet si iti iei un router internet, chemi o cunostinta ce se pricepe in domeniu in caz ca nu te pricepi sa il configurezi si ai internet wireless la care te conectezi cu telefonul[ il folosesti sa descarci diverse aplicatii etc...] nu se merita sa iti iei optiune cu internet nelimitat, eu pe luna am la cartela pre pay cu 5 euro pe luna 2000 min/sms, 75 min/sms nationale si internationale catre retelele fixe din sua canada si UE, 75 mb de internet care iti spun ca par putini dar tin foarte mult [ sa nu descarci nimic de pe internet ca asta ti-i cam consuma] si totusi cred ca trebuie un alt abonament. dar daca vrei iti poti lua abonamentul red de la Vodafone cel mai scump din cate am auzit iti iei Samsung galaxy s3 cu 1 euro parca thinking si ai internet de nu il consumi in 3 luni cat ai pentru o lunawinking minute nelimitate in orice retea nationala, international nu stiu cate oricum, sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Nu,decat daca mai faci un abonament sau reziliezi contractu(contra cost)

| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Am incercat si eu.Dar nu se poate

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Da se poate dar sa fi sigur ca, creste si plata abonamentului.

| reirei1999 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Nu asta e problema! si cum mai adica?