| Alex31004 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt abonat Orange si am abonament Pantera 44(44 Euro) si am minute nationale si internationale fix nelimitate, trafic de internet vreo 6000 de MB. Cand am trimis mesaj sa vad cati MB mai am, am observat ca am 42 Euro cost suplimentar, dar mai aveam si MB,iar minute am nelimitat. Stie cineva de la ce am acest cost? Ofer FUNDA. Vreau raspuns urgent, va rog!

2 răspunsuri:
| 123surprise a răspuns:

Pentru a nu plati in plus sau pentru a corecta eventualele greeli din mesaj ar trebui sa mergi la un centru Orange.

| nadgobH a răspuns:

Salut,
Nu cesionezi abonamentul Pantera 44?
Multumesc!