| Alex31004 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt abonat Orange si am abonament Pantera 44(44 Euro) si am minute nationale si internationale fix nelimitate, trafic de internet vreo 6000 de MB. Cand am trimis mesaj sa vad cati MB mai am, am observat ca am 42 Euro cost suplimentar, dar mai aveam si MB, iar minute am nelimitat. Stie cineva de la ce am acest cost? Ofer FUNDA. Vreau raspuns urgent, va rog!

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Cere o factura detailata te costa 1 euro si acolo iti apare exact pentru ce ai de platit atata.

| Nep_Marius_1990 a răspuns:

Se poate de la descarcarile facute. unele sunt cu bani. si costa destul de mult. cand iti vine desfasuratorul poti sa verifici 100% ce s-a intamplat.

| Alex31004 explică (pentru Nep_Marius_1990):

Nu am descarcat nimic cu bani