| Elena_Cosma_1996 a întrebat:

In cateva saptamani se face 1 an de cand am un abonament la cosmote cu net nelimitat doar pentru asta platesc lunar. Intrebarea mea este, se poate sa mi prelungesc abonamentul si sa mi cumpar un telefon sau trebuie sa astept doi ani de zile? Am o suma de 8 milioane, dar telefonul este 23 si banuiesc ca la abonament m as incadra:d

Răspuns Câştigător
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Prelungirea ti-o mai face in plus cu inca 2 ani, si nu cred ca trebuie sa astepti, consulta-te si cu un specialist de la cosmote. Sper ca te-am ajutat! happy