| sayurik a întrebat:

Buna,
M-ar interesa daca un astfel de card de memorie: Hama Micro-SDHC 16GB, Class 10 + ar functiona pe Nokia Lumia 520? Am citit multe comentarii ale celor care au acest model ca telefonul ar avea probleme la inserarea cardurilor de memorie si nu le citeste...As dori sa aflu o parere inainte de a cumpara cardul. Multumesc!

1 răspuns:
| Florin0012 a răspuns:

Pe Nokia Lumia 520 funcționează doar microSD până la 64 de GB, deci încă o dată MicroSD doar.