| Irina465 a întrebat:

Bună! Mă întrebam dacă știe cineva o aplicație care sa ma ajute sau modul în care aș putea să proiectez și să controlez ecranul unui telefon, de pe telefonul meu. M-ar ajuta deoarece vreau sa fac niște poze care necesită poziționarea telefonului la distanță de mine și atunci mi-ar fi mult mai ușor să pot să declanșez realizarea fotografiei de pe un telefon aflat lângă mine. Țin să precizez ca ambele telefoane sunt Samsung. Chiar sper ca este posibil asa ceva! Mulțumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci poze folosind butonul de actiune de la casti sau orice cu mufa jack 3.5 dar daca vrei control la distanta foloseste teamviewer

| Cll99 a răspuns:

Folosește any desk. E mult mai simplu.