| Blayan18 a întrebat:

Buna,mi-am achiziționat si eu un Samsung A70 azi...si bineinteles ca era prea frumos sa fie adevarat..plăcuta aceea cu sim si card de memorie a intrat un pic mai fortat in telefon, iar acum nu mai iese deloc..am bagat acea cheita in gaurica aia si nimic, nimic.Problema este ca nici macar nu il citeste... zice ca lipsa cartela sim

4 răspunsuri:
| HeeVTM a răspuns:

L-ai bagat invers rolling on the floor)))))))

| Bizon95 a răspuns:

Du-te la un boutique GSM si roaga-te sa poata fi scoasa fara urme
insa e clar ca ai facut ceva gresit, iar sa fortezi ORICAT DE PUTIN e INTOTDEAUNA O IDEE PROASTA!

| Demidol a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi cu el la un service ca sa nu il strici. Probabil unul dintre carduri o fi iesit din locasul sau. De asta nu face contact si nici nu iese. Decat sa rupi ceva, mai bine platesti.

| darrio2007 a răspuns:

Ai bagat sim-ul invers. Mergi la un service.