| MimyTibil2003 a întrebat:

Hey! Mi-am bagat un card de memorie in telefon (Galaxy S5) si nu mi-l citeste...si spune stocare card SD cand vreau sa imi descarc Messengerul si are 4GB....va rog macar un raspuns

4 răspunsuri:
| RCristofor a răspuns:

Incearca alt card, daca nu functioneaza ultima varianta este sa dau un restore din fabrica a telefonul, poate fi o eroare de software.

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Incearca sa-l formatezi pe PC daca nici asta nu ti-l detecteaza inseamna ca ai un card stricat si nu mai poti face nimic cu el.

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Nu e bun cardul mi-am luat si eu un card de 16 gb o zi a mers a doua zi pa straight face ia-ti altu si pastreaza bonul fiscal in caz ca se strica te iei de ei

| Adrian_Iancovici_2000 a răspuns:

Cardul e de proasta calitate