| malinadaiana a întrebat:

Mi-am uitat parola de la telefon si nu stiu cum sa fac sa il deblochez. Apropo, am Iphone. Dau funda! puppy dog eyes puppy dog eyes Scuzati categoria big grin

3 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Data viitoare să nu-ți mai pui parolă dacă nu ești în stare să o ții minte. Și era să uit numai posta la dragoste și sex.
http://osxdaily.com/2011/01/16/forgot-iphone-passcode-how-to-reset/

| SunnyDay88 a răspuns:

Vai ce era sa zic acuma, am uitat parola la IPHONE.

| AndyLavy a răspuns:

Sau mai bine vrei sa zici ai furat unul sau ti l-a dat cineva care la randul lui l-a furat cine stie de pe unde. hai bai frate, pe cine naiba crezi ca pacalesti..ai uitat, vezi sa nu...