| andreedeed5a a întrebat:

Mie mi-a expirat creditul acum o lună, însă am si acum opțiuni bonus, cum ar fi vorbești net primești, si altele, am apelat *123# si îmi apare ca mai am 9 000 mega de la bonusuri, însă cu toate astea nu imi merge internetul. Eu am datele mobile activate, însă îmi apare decât programul Opera Max, care îmi economisește datele. De ce nu îmi merge netul?

1 răspuns:
| DamianTPU a răspuns:

Mda. Nu ne-ai spus pe ce retea esti.
Daca esti pe Orange, trebuie sa ai o optiune de minim 5E activa ca sa poti folosi internetul. Daca ai alta retea, nu prea te pot ajuta.