| Alina98Alinutza a întrebat:

Nu imi merge touch-ul de la telefon deloc bine! Adica cad vreau sa intru pe ceva imi apare alt ceva si nu stiu cum sa il repar! sad Va rog sa ma ajutati foarte repede deoarece este o urgenta! Uni prieteni mi-au spun ca probabil am umblat eu unde nu trebuia! sad Ziceau ca este o aplicatie cu niste puncte in coltul telefonului pe care trebuie sa le apesi... Nu stiu ce sa fac! crying Marca telefonului este Samsung S8000. Si in legatura cu touch-ul, nu cred ca este stricat deoarece uneori insi revine! crying Va rog sa raspundeti urgent! crying Si macar sa imi spuneti despre aceea aplicatie cu puncte! La ce se foloseste! crying Am dat restart la toate setarile telefonului si mi-a aparut aplicatia asta! sad Insa nu stiu la ce foloseste si de cand am incercato nu imi mai merge touch-ul bine! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| HDR10 a răspuns:

Salut! Poate ai instalat ceva aplicatii care nu sunt de folos. Aplicatia cu puncte din coltul telefonului e intrarea in meniul principal.