| Amadaga a întrebat:

BUNA! Nu stiu ce telefon sa imi iau dintre Samsung galaxy s advance si Sony Ericsson xperia arc s. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu zic ca Samsung galaxy s advance e bun.Si Sony e bun dar mai bun e samsung.Are procesor mare si camera de 5 mgp.Pa,pa

| MaxKiller911 a răspuns:

Iti recomand Sony ( este mult mai bun)
deoarece :
are camera mai mare ( 8 mpx, iar s advance are de 5 mpx)
are procesor mai bun ( si DA procesorul scorpion este mai bun decat cel dual core, plus ca s advance are de 1 GHz, iar Sony are de 1. 4GHz
arata mult mai bine
ti-l da cu card de memorie de 8 GB
are un ecran foarte rezistent
si pana la urma e SONY

| lenka018 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Samsung galaxy s advance ...am avut si este foarte bunbatting eyelashes

| Adytza98luck a răspuns:

Galaxy s advance este mai bun, are camera de 5 mg are processor de 1 Ghz dual-core, Ecran superamoled capacitiv 16M culori.

pretul este de 1299 lei

bafta big grin