| Andrei101010 a întrebat:

Ofer funda! Mi-am luat un Microsoft Lumia 535 la mana a doua si cand sun pe cineva, respectiva persoana zice ca sun cu numar privat.Nu stiu cum as putea sa rezolv situatia asta.Credeti ca are ceva telefonul?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am renuntat la Microsoft. Am avut si eu si m-am scapat repede de el. Chestia este ca stiu ca are in setari, undeva optiunea de a suna cu numar ascuns. Trebuie debifata.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am renuntat la Microsoft. Am avut si eu si m-am scapat repede de el. Chestia este ca stiu ca are in setari, undeva optiunea de a suna cu numar ascuns. Trebuie debifata. Stiu ca daca un numar nu este in agenda ta nu ai ce face. El suna cu numar ascuns.