| AliceArisu a întrebat:

Pe Facebook am constatat ca cine are Facebook pe mobil apare o iconita cu un mobil in dreptul numelui la chat.Dar uneori mai apare si un numar in fata lui,ce cred e ca simbolizeaza timpul,deoarece dupa acel numar urmeaza un "m" sau "h".
Acest lucru arata de cat timp sunt logate persoanele respective pe Facebook? Dar daca nu apare nici un numar, ce inseamna?

Scuzati categioria.

Răspuns Câştigător
| alinutz33311 a răspuns:

Cand cineva este online, apare o bulina verde. Cand apare si acel numar urmat de un h si de un mobil, inseamna ca acea persoana a intrat acum X ore/minute.

4 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Nu inseamna nimic este normal sa iti aparawinking si eu am la fel

| AliceArisu explică (pentru alinutz33311):

Deci chiar daca este online de pe mobil apare o bulina verde si daca apare chestia cu h inseamna ca nu mai este online in prezent?

Răspuns utilizator avertizat
| alinutz33311 a răspuns:

Cand apare acel cerculet verde inseamna ca X-ulescu este online.
Cand apare telefonul urmat de x cifra inseamna ca X-ulescu a fost online acum ceva timp.