| danusia14 a întrebat:

In chat pe facebook imi apare de cateva zile, la persoanele care intra de pe telefon, langa simbolul telefonului mobil un timp de ex: 2m, 1h, 1d...etc......ce inseamna? arata de cat timp s-au delogat? sau de cat timp sunt conectati? sau ce inseamna? repet, apare doar la cei care intra de pe mobil. multumesc anticipat de raspunsuri happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La mine nu apare decat simbolul telefonului.Scrie-le ceva pe chat.Vezi daca raspund.

| Juleuuss a răspuns:

Se poate să însemne că persoana e conectată / deconectată de 1h, 2h, etc.

| Lykan a răspuns:

Eu cred ca de cat timp sau delogat dar mie nu mi-a aparut niciodata

| Lykan a răspuns:

Incearca sa le trimiti mesaje vezi iti raspund

| SampLe a răspuns:

Eu cred ca decat timp sau delogat.happy
da eu nu am vazut asa ceva pe fb`u meu thinking

| AliNusHD a răspuns:

2min 1 ora 1 zi happy romana happy

| Alexandru_Sebastian_1985 a răspuns:

Mai bine intri pe profilul lor si vezi acolo daca sunt logati sau nu si itit dai seama

| danusia14 explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri. pana la urma am deslusit misterul big grin...e vorba de un fel de "idle" asa cum se intampla si pe messenger......persoana respectiva este logata, dar nu a mai avut activitate pe fbook de cat timp scrie in dreptul semnului telefonului mobilwinking