| RalucaScumpika a întrebat:

Buna scuze de categorie... Nu stiti daca telefonul Motorola motosmart are email si daca nu se poate descarca?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare.
DA, telefonul are Gmail - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/motorola_motosmart_mix_xt550-4762.php

Toate cele bune.

| RalucaScumpika explică (pentru bursuc001):

De obicei nu postez la alte categori numai cane imi este urgenttongue

| bursuc001 a răspuns (pentru RalucaScumpika):

Eu te înţeleg, totuşi asta NU este o scuză pentru a încălca Regulamentul!

Imaginează-ţi ce s-ar întâmpla dacă doar 1 % dintre toţi utilizatorii ( adică 5385 din 538544 ) ar face asta...

Oricum, mersi pentru fundiţă.

Toate cele bune şi La Mulţi Ani!

| RalucaScumpika explică (pentru bursuc001):

Mersi la fel:*

| bursuc001 a răspuns (pentru RalucaScumpika):

Mulţumesc.