| Mjdolhfi a întrebat:

Acum cateva ore,am scapat telefonul in apa,am scos bateria,l-am sters, iar dupa l-am deschis.Acum cand incerc sa-l deschid nu mai merge.Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce. odata ce sa aprins si numai se aprinde a facut scurt pe placa.

| Mjdolhfi explică (pentru bushyalex):

Da,dar totusi vibreaza cand da sa se deschida.

| HyenaV2 a răspuns:

Ohh, tura viitoare sa il usuci su feonul

| bushyalex a răspuns (pentru Mjdolhfi):

Am un Nokia n8 cazut in apa si se si aprinde 2 min il folosesti si se reseteaza si numai am ce ii face din pacate.
trebuia mai bine sa fi incercat sa ii usuci cu un feon inainte de al porni.

| DaNy_4579 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un service, ceva..Eu iti pot da un verdictwinking Fundita?

| GFStep a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci, placa de baza e distrusa, chiar daca mai da semne de "viata"

| vladelvis a răspuns:

E bateria de vină schimbă bateria asa am pățit si eu 100% asta ee.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-l duci la un service autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.