| lOvEbwN a întrebat:

Hei. Am o problemăă. Acum câteva zile, mi-am scăpat telefonul (un Orange zilo) pe josss şi mi s-a spart ecranul în diagonală, în fine, nu contează forma, cred. I-a ieşit carcasa şi bateria atunci, le-am pus la loc, şi când să deschid, îmi rămânea logul de la Orange. i-am scos iar bateria si am pus-o iar, şi apoi l-am aprins şi mergea. Aseara i-am scos bateria că nu îmi mergea facebookul pe telefon, nu ştiu ce avea, şi când încerc să îl deschid, nu mai merge, îmi rămâne blocat la logoul ăla cu Orange. i-am scos iar bateria şi nimic, ce să faccc? straight face ce are? a mers ca înainte zilele astea cât era spart şi deodată.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In situatia de fata, va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis in service. Tinand cont ca telefonul a suferit un soc mecanic, reparatia nu este acoperita de garantie.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Butnaru_Cristi_1997 a răspuns:

Cred ca ti s-a spart displayul nu doar ecranul dul la reparat

| lOvEbwN explică (pentru Butnaru_Cristi_1997):

Păi mi s-a spart doar sticla aia, adică câteva zile a mers cu sticla spartă.