| EmiliaSd88 a întrebat:

in seara asta mi-am scapat telefonul (Samsung galaxy y)in apa, l-am scos imediat si l.am sters dar acum cand il deschid sta cateva secunde si se inchide, trebuie sa il duc la reparat sau mai este o sansa sa isi revina singur? acum i-am scos bateria si l-am lasat pe pat, funda!

3 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Pune-i bateria la loc si incearca sa vezi daca si-a revenit. Daca nu, inseamna ca trebuie sa-l duci la reparat.Pentru informatii mai multe si sigure intreaba un specialist.

| kidy00 a răspuns:

Daca nu isi revine in 2-3 zile, il duci, ca nu ai ce-i face. happy Fundita?

| Alexoriginalu a răspuns:

Noroc,deci cand o sa va pice un telefon in apa, il luati repede si-l lasati cca. 30 de min. in concelator. :) Dupa uscati-l cu feonu, isi va reveni 100 %
Daca te-am ajutat, haide si cu un cont aici :o3
http://www.xstrike.pro/