| Jachi a întrebat:

Bună seara,am o întrebare, încerc sa văd pagina unui prieten de pe facebook și îmi spune momentan conținut indisponibil...ce înseamnă asta?
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Buna! Inseamna ca are pagina de facebook dezactivata momentan. Cand si-o va activa din nou, o sa-l poti vedea din nou.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, acest "anunţ" se afişează când NU eşti logată în cont!
Dacă ( totuşi ) te-ai logat, atunci respectivul are nişte restricţii suplimentare în ceea ce priveşte vizualizarea...

Toate cele bune!