| calinstafie a întrebat:

Am o problema cu iPhone-ul meu.Mai exact cu contul de iCloud.Mi s-a blocat recent contul de iCloud si nu reusesc in niciun fel sa il deblochez.

Cand incerc sa ma autentific, imi spune ca e blocat si imi da la dispozitie doua variante prin care sa il deblochez, dar nu reusesc prin niciuna:
1.Sa imi trimita prin e-mail-ul nume@me.com pasii prin care sa il deblochez.
Problema este ca nu imi trimit pe email-ul acesta.Nu imi pot da seama pe care alt e-mail ar putea sa imi trimita.

2.Sa raspund la intrebarile de verificare pe care le-am ales si raspuns cand mi-am facut contul iCloud.
Problema aici este ca am uitat din pacate raspunsurile la intrebari fiinda contul este foarte vechi si nu am cum sa le resetez, deoarece contul meu este blocat si nu ma lasa sa il accesez in niciun fel.

Ajutati-ma va rog cu o solutie!
Dau funda! happy

1 răspuns:
| NONAME113 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca cineva ti.a ghicit parola sau un prieten ti.a facut o farsa. laughing