| CatalinaAlexandra16 a întrebat:

Am si eu o problema. Am incercat sa accesez contul de yahoo mail. Problema este ca nu am mai intrat pe acel cont de mult si mi-au cerut sa imi trimita un cod de verificare pe un numar de telefon pe care in prezent nu il mai am. Ce pot face ca sa imi recuperez contul? Sper ca ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adio!

| Anonim141297 a răspuns:

Mi s-a întâmplat exact la fel. Din păcate, eu nu mi-am recuperat contul și am făcut altul nou. Partea bună este că am avut e-mail -utrile salvate in contactele din telefon și când am făcut noul cont au intrat automat.

| TutorialePCRomania a răspuns:

Salut, aceasta problema se poate rezolva foarte rapid, pur si simplu trimiti un mesaj celor de la Yahoo in care le explici problema ta, dupa cateva verificari te vor contacta sa iti alegi o noua parola contului tau. Funda?

| MihneaAlexandruX2001 a răspuns:

Buna!

Incearca sa recuperezi contul printr-o alta metoda sustinuta de compania Yahoo! Mail.

In cazul in care nu iti mai poti recupera adresa de email incearca sa faci o sesizare la companie sau sa iti reamintesti parola/datelel perosnale.

Sper ca te-am ajutat.

Funda?