| Dulshe1988Dulshe1998 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Am cartela cosmote si am activata extraoptiunea Freedom,pe langa min, sms am si MB, dar cum imi fac frate setarile am trimis si sms la 6381 si am salvat cum au zis ei am si sunat la ei si la fel mi-au zis dar mie-mi apare cand intru iomi zice ""Abonati-va Intai la pachete de date"" si nu mere dar inainte imi mergea acum nu stiu dc am un telefon NOKIA 2600C-2...

1 răspuns:
| sergiu1s a răspuns:

Intra in browser sau internet cum iti scrie tie acolo dai la setari si scrie pe undeva internet profiles si dai acolo si selectezi setarile de leai activat daca zici ca leai activat succes funda