| oviicr a întrebat:

Buna seara,am și eu o întrebare,rog sa răspundă doar cunoscătorii.
Mi-am resetat telefonul,IPhone,după care nu mi-am amintit parola iCloud.
M-am conectat cu alt cont,iar dupa câteva zile l-am recuperat pe cel vechi,m-am conectat cu acesta,dar nu am nimic in el,poze, contacte..nimic!
Ce e de făcut?

5 răspunsuri:
| Aube a răspuns:

Odata cu resetarea telefonului se sterge tot. Nu cred ca mai poti recupera ceva. Dar incearca la un service.

| cfrtobias a răspuns:

Pai oare nu trebuie sincronizate? si tu poate n-ai facut asta?

| oviicr explică (pentru Aube):

Pai eu am spațiu stocat in iCloud 23 gb, am Backup făcut, doar ca nu-mi apar, ele sunt in Cloud

| oviicr explică (pentru cfrtobias):

Cum sa fac asta?

| cfrtobias a răspuns (pentru oviicr):

Pai am zis inainte de toate astea ar fi trebuie sincronizate sa ai in icloud fara nimic e normal sa fie gol cred... ai facut sa incarci?