| m3m3sje a întrebat:

De curand mi-am schimbat telefonul iphone cu unul Samsung. I-am facut un backup si l-am resetat. Faza nasoala e ca acum nu il mai am si as vrea sa imi trec niste lucruri(poze, contacte...) pe cel de pe Samsung. Stiti un program care poate sa imi deschida backupul sau o alternativa (fara icloud)

2 răspunsuri:
| KlaudiuRad a răspuns:

De pe Samsung pe Iphone nu poti copia fisiere sau date. Backup-ul de Pe Samsung merge numai la Samsung sau probabil la altele cu Android. Pe Iphone nu poti pune nimic de pe alte telefoane.

| marianIT23 a răspuns:

Daca nu-l mai ai, poti sa treci pozele si contactele pe cel de pe Samsung cu cablu de date daca ai.