| LaraTud a întrebat:

Buna seara,am si eu o intrebare si am nevoie de ajutor,sotul meu vb de ceva timp cu o alta femeie,el ii scrie mesaje normale(sms-uri) si ea se conecteaza pe whatsapp si le citeste, el nu se conecteaza pe whatsapp dar totusi ei vorbesc, ce aplicatie foloseste sau cum se poate face asa ceva? Va multumesc pentru eventualele raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Vreoproblema a răspuns:

Ești sigura ca nu se conectează? Câteodată whatsapp ul nu ți arata ca ești online, eroare de server. Sau poate a schimbat ce în setările de conversație. Ți a dat block? Nu știu ce sa zic. Poate are alt număr pentru whatsapp. Nu cred ca exista posibilitatea sa fie real ce zici tu, cel puțin nu cunosc, mi se pare ciudat sa se întâmple asa. Cred ca e altceva de fapt cu mesajele alea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da i boxul

| LaraTud explică (pentru anonim_4396):

Ma astept la raspunsuri sincere si de ajutor, de mistouri sunt satula?

| LaraTud explică (pentru Vreoproblema):

Nu se conecteaza deloc, alta cartela nu are sigur si de blocat nu cred ca m'ar bloca pentru ca ii mai trimit si eu mesaje si le primeste.
Este posibil sa setezi whatsapp ca si mesagerie implicita?