| Bad2Fast a întrebat:

Buna seara TPU! Ajutati-ma va rog frumos am un model de telefon Galaxy mini2 Gt-s6500d si as avea nevoie de o aplicatie pe telefon care sa scrie ce vorbesc eu in LIMBA ROMANA gratis daca este ca nu am bani IE CRIZA laughing la mesjale mail cam peste tot dar cel mai mult am nevoie la mesaje! Multumesc pentru atentie o seara placuta TPU!

Răspuns Câştigător
| Barcea_Maria_1997 a răspuns:

Intra pe google marhet de pe tel si cauta aplcatia aia pe care o vrei tu si iti va arata daca e free sau costa.