| Gabi1 a întrebat:

Am si eu o problema ci anume ca nu am gasit o husa de protectie pentru un Evolio Neos si as dori sa imi spuneti daca este, niste telefoane asemanatoare la care pot gasi o husa sau un magazin unde gasesc asa ceva (problema in sine e la camera foto care este prost asezata, a se vedea aici http://ptch-cdn.serverhost.ro/......418.jpg.). de preferat sa fie pentru protectie doar spate (nu de tipul flip sau book), dar daca nu se poate, asta este.

Multumesc anticipat si funda la un raspuns ajutator!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

No offense, dar sa iei o husa la nulitatea aia e ca si cum ai face plinul la Trabant - ii dublezi valoarea. Ai grija de el, si cand crapa, asta e. Iei un telefon mai acatarii.