| Pumuf_Pumukly_1996 a întrebat:

As dori ca sa stiu daca as putea recupera un telefon mobil: NOKIA 311 ASHA prin localizarea acestuia folosind o aplicatie de localizare a telefonului mobil. Daca este posibil as dori de asemenea ca sa stiu unde ar trebui sa apelez. (As diru sa mentionez faptul ca aplicatia fusese instalata nu cumparata o data cu telefonul)

Multumesc anticipat tuturora pentru raspunsurile primate.

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Chiar daca aplicatia e instalata, atata timp cat nu e deschisa, sau daca gps-ul nu e activat, nu poti localiza telefonul.Nu stiu daca l-ai pierdut sau ti-a fost furat, dar cu siguranta i-a facut un hard reset telefonului.