| Razvytcf a întrebat:

Buna seara, as vrea sa achizitionez un telefon HTC ONE M8 si nu prea stiu prea multe despre el. Imi puteti da cateva detalii? Merita sa il achizitionez? Se misca bine? Sacadeaza? Cei care aveti sunteti multumiti de el? Eu detin un Samsung galaxy s3 dar as vrea sa il schimb.

Răspuns Câştigător
| liviu221994 a răspuns:

Sincer e unul dintre cele mai bune telefoane pe care le gasesti pe piata

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

HTC si Samsung sunt bune. toate fac aceleasi "chichite" acuma. daca are camera poti scana. trebuie sa descarci o aplicatie pentru asta.