| Ralucaacular2019 a întrebat:

Îmi puteți spune va rog cum pot verifica dacă am viruși in telefon? ( iPhone 11 )
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| xMAG a răspuns:

IPhone nu are viruși nu poate lua nici un fel de virus o seara buna

| aXy99 a răspuns (pentru xMAG):

Fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti instalezi un antivirus de pe Magazin Play! Dacă ai virusi telefonul functioneaza un mare lag.

| Panamax a răspuns:

Este aproape imposibil sa ai virusi pe Iphone. Cand primesti mesaje ca exista virusi si ca este nevoie de o verificare sunt mesaje phishing.
https://support.apple.com/ro-ro/HT204759

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

IPhone are virusi mai rar doar se incarca cu update-uri si merge mai greu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing iPhone n-are Magazin Play ci App Store!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Ei na laughing
Bine ca nu are Galaxy Store laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Banuiesc ca razi de enormitatea ce ai spus-o! Altfel te poti documenta aici: https://www.apple.com/ro/ios/app-store/