| Anonima123456789098765324 a întrebat:

Îmi puteți spune care sunt semnele ca un telefon iphone are virusi, va rog?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Jackpot2 a răspuns:

Pai se blochează din ce în ce mai repede aplicațiile se deschid mai greu decât de obicei. Poate sa se închidă brusc sau sa se restarteze când ți e lumea mai draga. Orice modificare mai ciudata ca zic asa ar di un semnal cum ca ar fi un virus în IPhone!

| Anonima123456789098765324 explică (pentru Jackpot2):

Ai putea sa ma ajuți cu un antivirus care îmi spune dacă am sau nu virus in telefon?

| Jackpot2 a răspuns:

Avast, McAfee, Avira unul din astea 3 sunt gratuite pe IOS