PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stie cineva ce telefoane actuale, smart, pot inregistra convorbirea in timp real?! In afara de Iphone/Apple - nu sunt fan, nu merg nici cu bluetooth cu alte marci si nici mms nu pot da/primi de la alte marci de telefoane!

Atentie, nu vreau pareri, ci doar raspuns concret, de la cine are si a folosit aceasta functie!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pe telefoanele cu android sunt aplicatii bune pentru inregistrare in timp real.
Exemplu: Alview A5duo Android 4.2.2
Aplicatie: Automatic Call Recorder
Inregistreaza automat apelurile trimise sau facute.
Setari:
1- Inregistrare automata.
2- Sursa audio Mic
3- Tip fisier 3gp
4- Se poate pune activare automata difuzor.
5- Volum inregistrare - Mariti volumul inregistrarii
6- Capacitate Inbox 200 apeluri
Merge perfect, nu trebuie date comenzi in timpul convorbirii, se porneste si se opreste automat, nu trebuie rutare, calitatea sunetului perfecta.
Pe tel. cu windows nu se prea gasesc programe de inregistrare.

| sltlp a răspuns:

Eu nu folosesc asa ceva, asa ca raspunsul posibil sa nu fie bun, dar... https://play.google.com/store/search?q=call+recorder&c=apps ai incercat?