| Crissiks12 a întrebat:

Bună seara TPU, am și eu o întrebare ce nu-mi da pace
Știți că la începutul anului acesta a fost lansat Xiaomi Redmi Note 7, iar pe eMag sunt mai multe versiuni, eu mi-o doresc pe cea cu 64GB ROM și 4GB RAM, dar e ceva ce nu înțeleg spatele la modelul vândut de eMag pare din plastic iar pe spate scrie decât All dual lens, pe când același telefon de pe eMag vândut de BMK arată cu arată normal Xiaomi Redmi Note 7 mă poate dumeri și pe mine cineva, dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea înțeleg deloc întrebarea ta. Dacă vrei sa afli dacă e din plastic sau nu, uită-te în specificațiile telefonului pe gsmarena

| XYZ02 a răspuns:

Mergi pe PC GARAGE si cumpara cel mai bine.