| Alle02 a întrebat:

Buna seara TPU!
Vreau sa-mi comand un telefon de pe eMAG si nu stiu daca sa fac comanda sau nu.
Vine in regula telefonul, adica fara vreo problema?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Atat timp cat produsul are sigiliu cu protectie de la producator, eMag nu raspunde decat de transport. In caz de probleme sau daca, din diverse motive, produsul nu te satisface, acesta se poate returna la eMag. Dispozitivul se poate verifica vizual pe exterior si de fata cu cel care aduce coletul si se poate inapoia instant, pe baza unui proces verbal, daca prezinta defectiuni exterioare sau exista suspiciunea ca a fost umblat la el. Prima data e bine sa verifici ambalajul, pentru a te asigura ca doar producatorul a avut acces la el. Citeste pe site-ul magazinului online si alte detalii privind procedura de retur si termenul in care se poate inapoia telefonul din motive personale.