| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Ieri mi-a venit telefonul comandat de pe eMag, Samsung Galaxy s20 Fe 5G și ieri seară am observat ceva ciudat la capacul de plastic de pe spate, acolo jos unde este mufa USB-C iese puțin afară doar puțin și când apas cu degetele se lipeste la loc și după iară își revine după câteva minute la fel și pe margini un pic, iar la colturi este totul in regula și acolo sus unde este sertarul pentru SIM este la fel în regula, de încărcat se încarcă foarte bine, nu am treabă și tine bateria bine.

Ore ce este?

Poate să fie din fabrica așa, nu au pus capacul de pe spate ca lumea, adică lipit ca lumea și după ce îl apas cu degetul puțin și trag un pic cu unghia iese un pic capacul de le spate numai un pic.

Sau poate să fie un defect la baterie?

Doamne ferește să nu se umfle bateria.

Și când apas acolo jos pe capacul din spate este moale.

Sunt îngrijorat.

Sau capacul de pe spate este de proasta calitate?

Cei care aveți s20 Fe 5G aveți acesta problemă? Sau ați avut?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Retur si iti trimite altul.

| SamsungElectronics explică (pentru Wr3nch):

Nu ați da singur cu parea dacă nu ști. Cică retur și ați trimite altul, eu mă gândesc că tu ai scris asta ca să mă stresezi, du-te și veziți de treaba ta și nu mai comenta aiurea.

| Wr3nch a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Nu am comentat aiurea. In primele 14 zile ai retur la produse online din orice motiv vrei tu. Daca tu nu te-ai deranjat sa pui nici macar o poza cu port-ul, cine poate zice daca e ok sau nu? Daca cine a avut telefonul de pe site nu a avut problema asta ce poate sa iti zica? Te dai smecher dar dai raspunsuri ca un pusti de clasa a8a.

| SamsungElectronics explică (pentru Wr3nch):

Fă pași

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

A probleme mintale? Oamenii aia nu vorbesc degeaba. Ce mai recenta stire: https://youtu.be/OfM0GqsIB6c

| Andrei0003 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Ce problemă ai? Te-ai trezit cu fața la cearceaf? Omu' îți explică normal și corect.
Lăsând asta la o parte, cred că ai terminat TPU-ul cu 200 de întrebări despre cum să-ți iei telefon.

| SamsungElectronics explică (pentru anonim_4396):

Îmi poți explica mai bine tu? Că nu înțeleg.