| raullik007 a întrebat:

Funda!
Am o tableta Allview Alldro Speed S,si daca o apas,foarte incet pe carcasa din spate(capac),eu tin tableta cu degetele de capacul din spate,si cand apas, dar foarte foarte incet capacul din spate, apar niste urme pe ecran.Ce pot face sa nu mai apara acele urme cand ating capacul?

1 răspuns:
| Samurah a răspuns:

Nu ai ce face, face valuri deoarece ori ecranul nu este bine fixat, ori tableta este subtire si apesi prea tare(desi nu simti) pe carcasa din spate.Du-te la un service gsm, exista sansa sa poata sa ti-o repare.