| Andreeee0098766 a întrebat:

Bună seara! Unde se găsesc cele mai ieftine telefoane, dintre țările din Europa?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Tarile cele mai sarace ar trebui sa aiba cele mai mici preturi la produse.
Daca prima ar fi Republica Moldova, dupa ea este Romania.
Deci eu zic sa iei din Romania daca esti in tara. Taxele de transport nu vor mai fi, si timpul de reparatie -daca vei avea nevoie de service- va fi mai scurt, daca vei cumpara produsul din tara in care te afli.

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

China, evident tongue

| Asllan a răspuns:

In România, iar daca te ajuta cu ceva cei de la evomag au si reduceri in acest moment, iti las un link aici https://event.2performant.com/......ents/click