| Danilet_Petrisor_1997 a întrebat:

Stie cateva site-uri cu telefoane ieftine din china...dar cu transport gratuit? va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Aliexpress.com

Dar te-as sfatui sa platesti posta. Nu vrei sa primesti scuze de genul: noi l-am pus la posta... dar nu a ajuns inca.

| RockRox a răspuns:

Heiwinking Poti cauta aici, are transport gratuit, trebuie doar sa selectezi China Post Air Mail si voila.winking Cu transportul gratuit iti poate venii in maxim 2 luni produsul comandat. Sper ca te-am ajutat kiss