| anca2002 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot pune parola/model la anumite aplicatii din telefonul meu? Am mai vazut la prietenele mele care avea Samsung SII sau altele. Eu am Samsung Galaxy Ace 4. Pot sa-mi pun parola la aplicatii? Dau fundita

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Iti trebuie aplicatii speciale, dar exista si antivirusi care ofera acest serviciu.

| LQ4DnyS a răspuns:

Hei! Cauta in magazin play "App lock" si aia e ai rezolvat problema :-) numai bine! Funda?

| mariutza123 a răspuns:

Hei!
Descarca aplicatia Cm Security si cu ea poti pune parola la ce vrei :*

| BabeIAm a răspuns:

Trebuie sa iti descarci o aplicatie din Magazin Play.Scri niste cuvinte cheie gen: parola aplicatii si o sa iti dea mai multe variante, inclusiv cu model, alegi ce iti place. Sper ca te-am ajutat :*