| hey97 a întrebat:

Buna stie cineva cum imi pot vedea mesajele sterse?

si cum poti sa suni fara sa te asculte cineva la telefon?

Răspuns Câştigător
| Alphabeat a răspuns:

Odata sterse DEFINITIV (adica si din recycle bin) mesajele nu mai pot fi vazute. Ca sa suni fara sa te asculte cineva la telefon, te duci la optiuni in timpul apelului si dai click pe ''mute''.
Fundita daca ti-a fost de folos!
Te salut!

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ce zice?
Nu, nu poti vedea mesajele sterse decat daca le dai un backup sau le transferi pe PC sau pe un mediu extern, odata sterse, sunt duse.
Si cum adica sa suni fara sa te asculte cine? Persoana de la celalalt capat al firului? Opreste microfonul. Sau te referi la interceptari? Asta nu se poate, nu te poti feri de ei. Dar daca nu esti ceva mafiot, n-avea grija.

| suntcristian a răspuns:

Mesajele sterse nu le poti vedea doar daca cati prin telefonnpoate poti gasi un recycle bin sau ceva de genu si acolo sunt. Ca sa nu te poate asculta la telefon incearca sa suni pe numar necunoscut