| Monique_3125 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi teme pentru Samsung Corby? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Samsung cu sistem de operare propriu nu are teme descarcabile.

58 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt teme pentru samsung corby tongue

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge fiindca telefonul nu este facut de la inceput ca teme ca si eu am si nu are teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, pai telefonul are teme daca te uiti la setari doar ca nu stiu daca poti gasi pe net. Sincera sa fiu am cautat ca nebuna da n-am gasit nimica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://digitalconqurer.com/......s-720x320/
e cam singurul care exista pentru Corby. Daca mai gasesc ceva, revin.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea exista sad doar wallpapere si jocuri, dar poate gasesti un program cu care sa convertesti temele pentru Samsung in general, pentru ca al tau sa le recunoasca.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zedge.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby nu are teme, si eu am cautat si nu, nu e nici pe zedge.net! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup nu exista...sorry...eu caut de 3 ore

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu:D:D:D
http://www.mobileheart.com/cell-phone-themes/default.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.mobile9.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung cu sistem de operare propiu nu are teme descarcabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasiti pentru ca eu cred ca nu exista cauta de fff mult timp si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe Google teme samsung corby si dai la al saselea fisier pe care scrie:Wallpapers Samsung S3650 Corby Mobile Themes.
OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista teme pentru Samsung Corby...cautati degeaba

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teme pentru corby ca la Nokia de exemplu nu sunt...doar wallpaper-uri...si alea trebuie sa fie 720x320, adica 3 imagini lipite.Deci nu are rost sa mai cauti teme ca nu sunt, doar wallpapers.