| Rox1997 a întrebat:

Bună! Sugerati-mi, vă rog un telefon. Cu camera buna, memorie, procesor.

12 răspunsuri:
| Potterhead77 a răspuns:

Samsung Galaxy S9 am eu si sunt foarte multumita de el

| Honoriu_Pop_2002 a răspuns:

IPhone 7 plus 128 gb
Cameră excelentă

| anonimg a răspuns:

Trebuie să ne spui câți bani îți permiți să dai pe unul.

| Răzvi42 a răspuns:

Galaxy a71, il am eu de un an si e super, la camera, baterie si la cum se misca. 6 gb ram. Nu ti lua iphone ca nu te tine bateria deloc. Mai poti incerca un s10 lite, note 10 lite, si un s7 e bun sau un s9.

| Noturbusiness a răspuns:

Îți sugerez un iPhone, chiar și o versiune mai veche (merită mai mult). Eu am un iPhone 7 de aproape 4 ani. Se mișcă excelent, ca in prima zi de utilizare. Presupun ca nu mai are rost sa menționez de camera, fiindcă se știe ca iPhone-urile sunt printre cele mai bune pe capitolul asta. Procesorul foarte bun, altfel nu ar merge atât de bine telefonul, și memoria poate fi de la 32 la 128 GB.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 8, X, SE 2020.

| IngerasulMicut a răspuns:

Vreun Xiaomi ceva.

| kapychulo a răspuns:

OnePlus 8 Pro cel mai tare tel posibil, fara sa sparga banca tongue

| XxEddyXx31 a răspuns:

Salut,
Sincer iti recomand un iPhone, dar depinde foarte mult de bugetul tau, o sa iti pun diferite preturi si ce iti poti permite cu acei bani.

Buget de 2500 de lei; iPhone SE 128gb (generatia a 2-a)
Buget de 3000 de lei: iPhone XR 128gb
Buget de 3500 de lei+: iPhone 11 128gb
Buget de 4500 de lei+: iPhone 12 128gb

Toate telefoanele pe care le-am mentionat mi se par foarte bune, eu am iPhone 11 de vreo 1 an si imi merge foarte bine si scoate niste poze super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei p30 pro

Răspuns utilizator avertizat
| al0o0o0 a răspuns:

In ce buget?