| Janetthe a întrebat:

Sunt pe Orange, si cand vreau sa ascult un mesaj vocal la MsgVocala imi cere un cod secret. Problema e ca eu nu il stiu! Cum as putea sa-l aflu?

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

E parola pe care tu ai setat-o cândva...dezactiveaza-ti mesajeria de la *100# si apoi activeaz-o iar o sa se stearga parola, desigur nu cred ca o sa mai ai mesajele, dar asta e. Succes!

2 răspunsuri:
| onlycupcakes a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin Orange din orasul tau si sa le spui celor care lucreaza acolo problema ta.
O zi buna in continuare!

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Codul secret este parola de la mesageria vocala eu iti sugerez daca este abonament sa introduci ultimile 4/6 cifre din CNP. Daca este PrePay incearca 0000