| Adrian_Cobra_1990 a întrebat:

Buna tot incerc sa instalez my talking tom si imi da eroarea -24 si habar n-am de ce? Imi puteti da un raspuns va rog... Mentionez ca telefonul e nivo si am mai avut instalata aplicatia dar dintr-o data mi-a dat eroare ....Va multumesc happy

3 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Poate nu mai ai memorie zi ce eroare iti apare sa intelegem mai bine

| marius577 a răspuns:

Nu ai destula memorie, sterge din aplicatiile pe care nu le folosesti.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Am avut si eu Nivo, este posibil sa nu mai ai memorie happy... Mai sterge din aplicatiile pe care nu le folosesti happy