| laurcadilak a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cine stie cum pot face sa mearga internetul pe "Allview F3 Sensy" am facut setarile pe Orange si nu merge! Am nevoie urgent sa Imi Explicati Va Rog Dau Funda!winking happy

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Ia legatura cu cei de la relatii cu clientii (Orange) ca sa iti trimita un mesaj cu setarile de internet. Acel mesaj iti va configura automat telefonul. Nu uita ca apoi sa inchizi aparatul si sa il repornesti.

1 răspuns:
| laurcadilak explică (pentru anonimg):

Multumesc a Functionat happy