| Andrutza987 a întrebat:

Buna TPU... Am achizitionat de curant un telefon Nokia Asha 311 dar nu ma pot conecta la Internet nici prin date mobile si nici prin Wi-Fi. Atunci cand doresc sa intru pe Internet telefonul se inchide-deschide in repetate randuri aratandu-mi apoi ca nu are semnal. Dupa acestea revine la normal. Ce as putea face? Mentionez ca am activate datele mobile pe telefon, deci nu cred ca asta ar fi problema. Imi puteti da un sfat? Ati avut si voi problema aceasta?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l in garantie. Este defect si n-ai ce-i face.

| hypentakill a răspuns:

Da-i un factory reset si spune-mi daxa rezolva asta dar fii atent/a sa faci un backup