| KDily a întrebat:

Am de ales dintre doua telefoane si anume Nokia Lumia 520 si Samsung Galaxy Trend Plus. Ce sa aleg?

4 răspunsuri:
| CalinBaiatFin a răspuns:

Nokia Lumia 520..am avut si eu unul si si-a facut treaba!big grin

| Nero a răspuns:

Trendul il recomand. Windows phone nu dispune de atatea aplicatii si widget-uri precum android-ul.+faptul ca galaxy trend este mai bun din punct de vedere al performantelor.

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Gandeste-te care iti place mai mult. Asta depinde de tine nu neaparat de altii. Nu trebuie sa le ceri parerea altora despre ce trebyie sa alegi. Compara-le si vezi ce-ti iese. Succes! :-)

| BrownyBrown55 a răspuns:

Nokia Lumia 520