| Stefan_Toma_1990 a întrebat:

Hello TPU. am o intrebare...ce sa aleg intre un Samsung Galaxy Trend Pus si un Nokia Lumia 520?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

As alege lumia 520(e mai bine optimizat). Camera e si ea putin mai buna la lumia.

| horia2012 a răspuns:

Ca posesor de 520 iti spun asa. Daca Il iei mai mult pentru jocuri (depinde ce joci) mergi pe Android. Stunt mai multe. Daca Il vrei pentru orice altceva, 520.
Windows phone ruleaza mult mai bine, face poze si filmeaza foarte bine, aplicatii gasesti, jocuri suficient se multe, YouTube merge foarte bine, updaturile si actualizarile de sistem se fac foarte usor, conectarea la pc la fel, iar ca jocz eu mi-am instalat Asphalt 8 si nu are niciun fel de lag. Depinde de tine.

| TwiSt1997 a răspuns:

Trend plus, 256 rami in plus, e si android(in caz ca te deranjeaza windows phone).